Warsztat Terapeutyczny z Pauliną Stróż - Barki i Szyja

26-10-2024 - 27-10-2024 (See all) 295 PLN
Zapisz się
Warsztat Terapeutyczny z Pauliną Stróż "Barki i Szyja"
Serdecznie zapraszamy osoby, chcące przeznaczyć swój weekendowy czas na pogłębioną praktykę. Warsztat poświęcony będzie terapii barków i szyi, problemom oraz sztywnościom z tego obszaru: odcinka szyjnego kręgosłupa oraz barków. Warsztat jest także dla osób które chcą profilaktycznie zadbać o te partie ciała, ale także otworzyć się w obszarze klatki piersiowej i serca. Wymagane podstawowe doświadczenie w jodze.

Warsztat poprowadzi:
PAULINA STRÓŻ
Założycielka Szkoły, Dyplomowany Nauczyciel Jogi Iyengara ® Junior III
Z wykształcenia jestem pedagogiem oraz dyplomowaną nauczycielką jogi Iyengara poziomu 3. Moją przygodę z jogą rozpoczęłam w 1995 roku. Od 2004 praktykuję jogę regularnie w Instytucie B.K.S Iyengara w Punie (RYMYI - Indie), z którym utrzymuję stały kontakt. Zarówno w Polsce jak i w Indiach praktykuję pod przewodnictwem Ojca Joe Pereiry, który stał się dla mnie ważnym nauczycielem i prowadzi mnie ścieżką duchowego rozwoju. Ritta Keller prowadziła mnie przez ostatnie trzy poziomy nauczania (Junior) i prowadzi nadal a ja uczestniczę w jej warsztatach w Polsce i w Niemczech. Z Faeqiem i Corinem Biria praktukuję jogę zarowno w Polsce jak i we Francji. Od 2000 roku prowadzę szkołę jogi Iyengara we Wrocławiu, której jestem założycielem. Organizuję liczne warsztaty tematyczne, terapeutyczne, wyprawy do Indii oraz egzaminuję i szkolę nauczycieli stopnia Introductory II. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara.

Plan wydarzenia:
SOBOTA
-12:00-15:00 - praktyka
-15:00-17:00 - przerwa obiadowa
-17:00-19:00 - praktyka
NIEDZIELA
9:00 - 13:30 – praktyka z przerwą na herbatę :)

Sprzęt:
Należy posiadać podstawowy sprzęt: matę do jogi, 1 pasek i 1 kostkę (drewno lub korek). Reszta sprzętu na sali.

Koszt warsztatu:
Cena warsztaty obejmuje bufet herbaciany oraz posiłek wegański.
295 zł

Rezerwacja:
Dokonaj rezerwacji poniżej poprzez wpłatę zadatku w wysokości 105 zł. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność dokonywanych zadatków. Zwrot zadatku jest możliwy maksymalnie 2 tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu.

Serdecznie zapraszamy!
Szczegóły
  • Data: 26-10-2024 - 27-10-2024
  • Czas: Zgodnie z opisem warsztatu
  • Cena: 295 PLN
  • Zapisz się
Miejsce