Dzień Otwarty w Namaste 25.09.22

25-09-2022 - 25-09-2022 (See all) 0 PLN
Zapisz się
Zapraszamy do wspólnej OTWARTEJ praktyki jogi metodą Iyengara w Namaste - w szkole z tradycją od 2000 roku we Wrocławiu.
✅Zapisz się drogą mailową: joganamaste.wroclaw@gmail.com

Tego dnia karnety miesięczne o 50 % tańsze dla nowych uczestników oraz dla osób które NIE uczestniczyły przynajmniej rok!
Plan popołudnia:
- 17:00 - 18:30
Praktyka Jogi z Pauliną Stróż "Mocne korzenie dla stabilności i wewnętrznego wzrostu" - wstęp wolny oraz krótki wykład: "Joga jako praktyka prowadząca do równowagi psycho-somatycznej".
- po 18.30 - Rozmowy, poczęstunek i herbata

Zastanawiasz się, czym jest joga?
Chcesz sprawdzić, czy to dla Ciebie? A może już miałeś kontakt z jogą i szukać swojego jogicznego miejsca na mapie Wrocławia?

W trakcie całej imprezy jest możliwość zakupienia wszystkich karnetów na nasze zajęcia z 50% rabatem. Oferta skierowana jest do osób, które zaczynają praktykę jogi w naszej szkole lub miały co najmniej roczną przerwę od ostatnich zajęć.


Zajęcia poprowadzi PAULINA STRÓŻ


Założycielka Szkoły, Dyplomowany Nauczyciel Jogi Iyengara ® Junior III
Z wykształcenia jestem pedagogiem oraz dyplomowaną nauczycielką jogi Iyengara poziomu 3 . Moją przygodę z jogą rozpoczęłam w 1995 roku. Od 2004 praktykuję jogę regularnie w Instytucie B.K.S Iyengara w Punie (RYMYI - Indie), z którym utrzymuję stały kontakt. Zarówno w Polsce jak i w Indiach praktykuję pod przewodnictwem Ojca Joe Pereiry, który stał się dla mnie ważnym nauczycielem i prowadzi mnie ścieżką duchowego rozwoju. Ritta Keller prowadziła mnie przez ostatnie trzy poziomy nauczania (Junior) i prowadzi nadal a ja uczestniczę w jej warsztatach w Polsce i w Niemczech. Z Faeqiem i Corinem Biria praktukuję jogę zarowno w Polsce jak i we Francji. Od 2000 roku prowadzę szkołę jogi Iyengara we Wrocławiu, której jestem założycielem. Organizuję liczne warsztaty tematyczne, terapeutyczne, wyprawy do Indii oraz egzaminuję i szkolę nauczycieli stopnia Introductory II. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara.

Serdecznie zapraszamy do jogowego spotkania!
Jeśli to możliwe, prosimy o zabranie swoich mat. Przyjdź i bądź częścią tego wydarzenia - zapraszamy!
Szczegóły
  • Data: 25-09-2022 - 25-09-2022
  • Czas: Zgodnie z opisem warsztatu
Miejsce
Zapisy