Nowe zajęcia o 12.00

04-10-2022 - 31-08-2023 (See all) 40 PLN
Zapisz się
Nową serię zaczynamy już niedługo!

joganamaste.wroclaw@gmail.com

04.10 o godzinie 12.00 odbędą się pierwsze zajęcia z Katarzyną Morawską.
Zapraszamy we wtorki i czwartki na porcję jogi.

Oto kilka słów od Kasi:

Myślałam nad charakterem lekcji i sądzę, że najlepiej by było prowadzić zajęcia z cyklu LIGHT dla osób początkujących pełne samoakceptacji, nastawienia na powolny rozwój i samodoskonalenie się bez parcia na szkło i natychmiastowy wynik.

Jestem psycholożką i psychoterapeutką w trakcie szkolenia. Ukończyłam roczny kurs jogi integralnej w Warszawie. Obecnie jestem w trakcie kursu nauczycielskiego w systemie mentorskim u Marka Bednarskiego. Jestem aktywną członkinią Stowarzyszenia Jogi Iyengara. Uczestniczyłam w licznych konwentach i warsztatach u polskich i zagranicznych nauczycieli. Z zamiłowania zgłębiam techniki mindfulness i szukam podobieństw między psychoterapeutyczną modalnością Gestalt, a psychologią jogi. W wolnym czasie robię niezbyt trudne drogi na wrocławskich ściankach wspinaczkowych.

Z jogą przygodę rozpoczęłam 7 lat temu, ale moja praktyka była chaotyczna i nie towarzyszył mi żaden doświadczony nauczyciel. Pasję postanowiłam przekłuć na coś więcej, kiedy zaczęły dawać we znaki moje kontuzjowane stawy skokowe i bolące po okresie ciąży i laktacji, plecy. Joga skutecznie podreperowała moje zdrowie psychofizyczne i zapoczątkowała nowy, bardziej świadomy i zrównoważony etap w życiu.
Szczegóły
  • Data: 04-10-2022 - 31-08-2023
  • Czas: Zgodnie z opisem warsztatu
Miejsce
Zapisy