Kurs Roczny Doskonalący - III zjazd (Anatomia)

04-02-2023 - 05-02-2023 (See all) 245 PLN
Zapisz się Serdecznie zapraszamy wszystkich regularnie praktykujących Jogę Iyengara do podjęcia rocznego kursu doskonalącego. Celem kursu jest rozbudzenie u praktykujących świadomości i samodzielności w pracy z ciałem i umysłem. Kurs jest przeznaczony dla wszystkich z podstawowym zaawansowaniem w jodze Iyengara, ale chcących poszerzyć swoją wiedzę i przygotować się do praktyki własnej jak dla osób przygotowujących się do kursu nauczycielskiego.

W trakcie kursu można także realizować indywidualny tok przygotowania do egzaminu nauczycielskiego (jako jeden z elementów) – w systemie mentorskim (wg. wytycznych Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce). Program zawiera przygotowanie asan i
Roczny Kurs Doskonalący 2022-2023 ZJAZD III
pranajam obowiązujące na ewaluacji i egzaminie na pierwszym poziomie. W planie kursu przewidziane są wykłady z filozofii.

Więcej informacji dotyczących całego kursu doskonalącego znajduje się w linku poniżej:
https://www.joganamaste.pl/warsztat/3


III zjazd poświęcony będzie wiedzy o anatomii, prowadzony przez Monikę Salitrę. Wiedza ta potrzebna jest dla bezpieczeństwa i rozwoju praktyki własnej oraz praktyki swoich uczniów dla przyszłych nauczycieli.

MONIKA SALITRA Nauczycielka Jogi metodą IYENGARA® w stopniu II, fizjoterapeutka po 5-letnich studiach magisterskich na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, zainteresowana holistyczną pracą z ciałem człowieka, zaburzeniami wynikającymi zarówno z układu mięśniowo- powięziowego, jak i układów trzewnych. Obecnie studentka Osteopatii.

GODZINY ZAJĘĆ:
Sobota:
- 12:00 - 15:00 - praktyka
- 15:00 - 17:00 - przerwa obiadowa
-17:00 - 19:00 - praktyka
Niedziela
- 09:00 - 12:00 - praktyka
- 12:00 -12:30 - przerwa na herbatkę
-12:30 - 13:30 - praktyka

Sprzęt:
Prosimy o przywiezienie: maty do jogi, 1 paska i 1 kostkę (drewno lub korek). Reszta sprzętu na sali.

Koszt zjazdu:
245 zł -za jeden zjazd
Koszt obejmuje lekki obiad w sobotę - pożywna wegańska zupa i ciasto.
Szczegóły
  • Data: 04-02-2023 - 05-02-2023
  • Czas: Zgodnie z opisem warsztatu
Miejsce
Zapisy
  • III zjazd Rocznego Kursu Doskonalącego Cena: 245 PLN Zadatek: 95 PLN
  • Zapisz się Serdecznie zapraszamy wszystkich regularnie praktykujących Jogę Iyengara do podjęcia rocznego kursu doskonalącego. Celem kursu jest rozbudzenie u praktykujących świadomości i samodzielności w pracy z ciałem i umysłem. Kurs jest przeznaczony dla wszystkich z podstawowym zaawansowaniem w jodze Iyengara, ale chcących poszerzyć swoją wiedzę i przygotować się do praktyki własnej jak dla osób przygotowujących się do kursu nauczycielskiego.

    W trakcie kursu można także realizować indywidualny tok przygotowania do egzaminu nauczycielskiego (jako jeden z elementów) – w systemie mentorskim (wg. wytycznych Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce). Program zawiera przygotowanie asan i