Sylwester z Jogą i Tańcem w Białym Domu w Antoniowie

27-12-2022 - 01-01-2023 (See all) 1590 PLN
Zapisz się
Sylwester 2021 w Antoniowie JOGA I TANIEC
Biały Dom – Góry Izerskie BIAŁY DOM. To miejsce, w którym człowiek jednoczy się z naturą mając możliwość przywrócenia harmonii strukturze ludzkiego ciała i umysłu. Do dyspozycji oddajemy Wam:
- 18 pokoi z łazienkami (13 dwuosobowych, 5 trzyosobowych)
- drewniane, nie alergiczne wyposażenie całego Domu
- piękną salę do praktyki z widokiem na góry Izerskie (140 m kw.)
- salkę do ćwiczeń lub masaży
- wyżywienie przyrządzane przez wyszkolony personel (tradycyjne, wegetariańskie, wegańskie, kuchnia hinduska)

Warsztat Jogi Asany i Pranajama poprowadzi:
PAULINA STRÓŻ
Założycielka Szkoły, Dyplomowany Nauczyciel Jogi Iyengara ® Junior III
Z wykształcenia jestem pedagogiem oraz dyplomowaną nauczycielką jogi Iyengara poziomu 3 . Moją przygodę z jogą rozpoczęłam w 1995 roku. Od 2004 praktykuję jogę regularnie w Instytucie B.K.S Iyengara w Punie (RYMYI - Indie), z którym utrzymuję stały kontakt. Zarówno w Polsce jak i w Indiach praktykuję pod przewodnictwem Ojca Joe Pereiry, który stał się dla mnie ważnym nauczycielem i prowadzi mnie ścieżką duchowego rozwoju. Ritta Keller prowadziła mnie przez ostatnie trzy poziomy nauczania (Junior) i prowadzi nadal a ja uczestniczę w jej warsztatach w Polsce i w Niemczech. Z Faeqiem i Corinem Biria praktukuję jogę zarowno w Polsce jak i we Francji. Od 2000 roku prowadzę szkołę jogi Iyengara we Wrocławiu, której jestem założycielem. Organizuję liczne warsztaty tematyczne, terapeutyczne, wyprawy do Indii oraz egzaminuję i szkolę nauczycieli stopnia Introductory II. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara.

Nowoczesny warsztat z improwizacji tanecznej i świadomości ciała poprowadzi:
KATARZYNA BRZEZIŃSKA
Tancerka/Performerka, Twórczyni spektakli teatralno-tanecznych, Nauczycielka Nowego Tańca (New Dance), Tańca Współczesnego i Improwizacji Tanecznej, Terapeutka Ruchem i Obrazem Metody Ilana Leva i technik somatycznych, miłośniczka i praktykantka jogi Iyengara.

Noworoczny Warsztat z improwizacji tanecznej i świadomości ciała- "Podróż do siebie i przed siebie"- to taneczna i świadoma podróż w nowy rok: pełna energii, siły, nowych kinestetycznych odkryć, wielkich uśmiechów i radości. Podczas warsztatu zasmakujemy wspólnie głębi słuchania; obecności z tym, co wewnątrz i tym co na zewnątrz ciała; emocjonalnej i tanecznej ekspresji, kinestetycznej płynności, ugruntowania i lekkości; a co za tym idzie łączącej nas ze wszystkim wokół symbiozy. Będziemy tańczyć w kręgu, w grupach i solo, w rytmie muzyki oraz dźwięków płynących z naszego ciała, w bliskości z tym co nam bliskie, w gotowości na pozostawienie za sobą, co już niepotrzebne i stare oraz na przyjęcie tego, co nowe, ekscytujące i jeszcze nam nieznane".

Plan wydarzenia:
Warsztat rozpoczniemy zajęciami jogi . o godz.17:30 oraz kolacją o godz.19:00, później 20.00-20.30 odbędzie się wieczorna medytacja. Zakończymy w niedzielę 1 stycznia 2023 r. obiadem o godz.12.15.

PROGRAM DNIA:
- 07:30 Lekkie śniadanie: Owsianka z owocami, imbir z cytryną, kurkumą i miodem
- sesja asan 9.00-11:00
- przerwa na herbatę
- pranayama 11:30-12:00
- obiad 12:15
- sesja asan 17:30-19:00
- kolacja 19:15
- warsztaty taneczne 20.00 - 21.15

A w Sylwestra plan dnia ulegnie niewielkim zmianom ze względu na zaplanowaną na wieczór wspólną zabawę!
Poranna sesja odbywa się bez zmian. Po obiedzie wspólna dekoracja sali. Praktykę popołudniową rozpoczniemy o 16.30, żeby dać Wam czas na przygotowanie się do uroczystej wieczornej kolacji o 18.00. :) O 19.15 rozpocznie się Wegańska Biesiada i zabawa do której się da. :D

Nowy Rok rozpoczniemy praktyką regeneracyjną od godz.10:00 - 12.00, następnie uroczysty obiad i popołudniowa sesja asan.

Koszt pobytu:
Koszt obejmuje zajęcia jogi, wieczorne tańce i Noc Sylwestrową, noclegi, posiłki (poranna herbata z miodem, obiad i kolacja - ciepłe dania), uroczysta całonocna kolacja i zabawa sylwestrowa z prowadzonym tańcem.
JEŚLI ZAPISZESZ SIĘ DO 30 PAŹDZIERNIKA ZAPŁACISZ O 100 ZŁ TANIEJ :) :) :)
- Osoba ćwicząca jogę: 1590zł.
- Osoba nie ćwicząca jogi: 1490zł.
- Dzieci od 3 do lat 12-tu: 1195zł.
- Dzieci do trzech lat śpiące z rodzicami bezpłatnie.

Sprzęt:
Prosimy uprzejmie o przywiezienie: maty do jogi i 2 pasków. Na miejscu są dostępne kostki, krzesła oraz koce. Weźcie ze sobą ulubioną płytę, strój na bal (tańczymy boso) oraz jedną ozdobę świąteczną / sylwestrową do wspólnego przystrojenia sali. :)

Rezerwacja:
Dokonaj rezerwacji poniżej poprzez wpłatę zadatku w wysokości 90zł.
Pozostała kwota płatna na miejscu.

Serdecznie zapraszamy!
Szczegóły
  • Data: 27-12-2022 - 01-01-2023
  • Czas: Zgodnie z opisem warsztatu
Miejsce
Zapisy
  • Osoba Ćwicząca Cena: 1590 PLN Zadatek: 90 PLN
  • Osoba Nie Ćwicząca Cena: 1490 PLN Zadatek: 90 PLN
  • Dzieci 3-12 lat Cena: 1195 PLN Zadatek: 95 PLN
  • Zapisz się