Nowy Rok z Jogą w Białym Domu w Antoniowie

27-12-2023 - 01-01-2024 (See all) 1690 PLN
Zapisz się
Nowy Rok 2024 z Jogą w Białym Domu w Antoniowie
Biały Dom – Góry Izerskie BIAŁY DOM. To miejsce, w którym człowiek jednoczy się z naturą mając możliwość przywrócenia harmonii strukturze ludzkiego ciała i umysłu. Do dyspozycji oddajemy Wam:
- 18 pokoi z łazienkami (13 dwuosobowych, 5 trzyosobowych)
- drewniane, nie alergiczne wyposażenie całego Domu
- piękną salę do praktyki z widokiem na góry Izerskie (140 m kw.)
- salkę do ćwiczeń lub masaży
- wyżywienie przyrządzane przez wyszkolony personel (tradycyjne, wegetariańskie, wegańskie, kuchnia hinduska)

Warsztat Jogi Asany i Pranajama poprowadzi:
PAULINA STRÓŻ
Założycielka Szkoły, Dyplomowany Nauczyciel Jogi Iyengara ® Junior III
Z wykształcenia jestem pedagogiem oraz dyplomowaną nauczycielką jogi Iyengara poziomu 3 . Moją przygodę z jogą rozpoczęłam w 1995 roku. Od 2004 praktykuję jogę regularnie w Instytucie B.K.S Iyengara w Punie (RYMYI - Indie), z którym utrzymuję stały kontakt. Zarówno w Polsce jak i w Indiach praktykuję pod przewodnictwem Ojca Joe Pereiry, który stał się dla mnie ważnym nauczycielem i prowadzi mnie ścieżką duchowego rozwoju. Ritta Keller prowadziła mnie przez ostatnie trzy poziomy nauczania (Junior) i prowadzi nadal a ja uczestniczę w jej warsztatach w Polsce i w Niemczech. Z Faeqiem i Corinem Biria praktukuję jogę zarowno w Polsce jak i we Francji. Od 2000 roku prowadzę szkołę jogi Iyengara we Wrocławiu, której jestem założycielem. Organizuję liczne warsztaty tematyczne, terapeutyczne, wyprawy do Indii oraz egzaminuję i szkolę nauczycieli stopnia Introductory II. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara.

Podczas wieczoru sylwestrowego czeka nas sylwestrowa kolacja, szwedzki stół pełen pyszności oraz naturalny taniec. Zasmakujemy wspólnie głębi muzyki, płynności i lekkości świadomych ruchów. W planie zabawy ostatniego wieczoru tego roku zawieramy cudownie spędzony razem czas przy stole przepysznych dań wegańskich, pogawędki w miłym gronie oraz naturalne tańce. Jest to wieczór bezwzględnie bez alkoholu, o poranku rozpoczynamy noworoczną praktykę :). Wieczór tańców i biesiady zakończy się o północy wspólną medytacją i rytuałem intencji na Nowy Rok dla siebie i innych. Przywieźcie ze sobą swoją ulubioną płytę i strój :).

Plan wydarzenia:
Warsztat rozpoczniemy zajęciami jogi . o godz. 17:30 oraz kolacją o godz. 19:00, później 20.00-20.30 odbędzie się wieczorna medytacja. Zakończymy w niedzielę 1 stycznia 2024 r. obiadem o godz.12.15.

PROGRAM DNIA:
- 07:30 Lekkie śniadanie: Owsianka z owocami, imbir z cytryną, kurkumą i miodem
- sesja asan 9.00-11:00
- przerwa na herbatę
- pranayama 11:30-12:00
- obiad 12:15
- sesja asan 17:30-19:00
- kolacja 19:15

A w Sylwestra plan dnia ulegnie niewielkim zmianom ze względu na zaplanowaną na wieczór wspólną biesiadę!
Poranna sesja odbywa się bez zmian. Po obiedzie wspólna dekoracja sali. Praktykę popołudniową rozpoczniemy o 16.30, żeby dać Wam czas na przygotowanie się do uroczystej wieczornej kolacji o 18.00. :) O 19.15 rozpocznie się Wegańska Biesiada oraz tańce naturalne. Wieczór tańców i biesiady zakończy się o północy wspólną medytacją i rytuałem intencji na Nowy Rok dla siebie i innych. Poranną dwugodzinną praktykę regenerującą rozpoczniemy o godzinie 10.00. Następnie zaprosimy Was na uroczysty obiad oraz warsztat zakończymy popołudniową sesją asan. :D

Koszt pobytu:
Koszt obejmuje zajęcia jogi, wieczorne tańce i biesiadę Sylwestrową, noclegi, posiłki (poranna herbata z miodem, obiad i kolacja - ciepłe dania), uroczystą kolację i zabawę sylwestrową.
JEŚLI POBYT ZAREZERWUJESZ DO KOŃCA WRZEŚNIA OTRZYMASZ ZNIŻKĘ -100ZŁ :)
- Osoba ćwicząca jogę: 1690zł.
- Osoba nie ćwicząca jogi: 1590 zł.
- Dzieci od 3 do lat 12-tu: 850 zł.
- Dzieci do trzech lat śpiące z rodzicami bezpłatnie.

Sprzęt:
Prosimy uprzejmie o przywiezienie: maty do jogi i 2 pasków. Na miejscu są dostępne kostki, krzesła oraz koce. Weźcie ze sobą ulubioną płytę, strój na bal (tańczymy boso) oraz jedną ozdobę świąteczną / sylwestrową do wspólnego przystrojenia sali. :)

Rezerwacja:
Dokonaj rezerwacji poniżej poprzez wpłatę zadatku w wysokości 90zł.
Pozostała kwota płatna na miejscu.

Serdecznie zapraszamy!
Szczegóły
  • Data: 27-12-2023 - 01-01-2024
  • Czas: Zgodnie z opisem warsztatu
Miejsce
Zapisy
  • Osoba Ćwicząca jogę - Nowy Rok z Jogą W Białym Domu w Antoniowie Cena: 1690 PLN Zadatek: 90 PLN
  • Osoba Nie Ćwicząca jogi - Nowy Rok z Jogą w Białym Domu w Antoniowie Cena: 1590 PLN Zadatek: 90 PLN
  • Dzieci 3-12 lat - Nowy Rok z Jogą w Białym Domu w Antoniowie Cena: 850 PLN Zadatek: 100 PLN
  • Zapisz się