Warsztat Praktyki Własnej

12-02-2022 - 13-02-2022 (See all) 220 PLN
Zapisz się

Zapisanie się na warsztat wiąże się z uiszczeniem zadatku w wysokości 120zł. W przypadku rezygnacji, zadatek zwracamy do 2 tygodni przed warsztatem.

Warsztat Praktyki Własnej z Pauliną Stróż
Na warsztat serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które posiadają doświadczenie w jodze Iyengara, ale mają mało czasu na praktykę oraz dotarcie do szkoły w ciągu tygodnia, jak również osoby chcące przeznaczyć ten czas na pogłębioną praktykę i przygotować się do praktyki samodzielnej w domu. Będziemy uczyć się, jak przygotować samodzielnie sekwencję asan, na co warto zwrócić szczególną uwagę i ile czasu poświęcić na poszczególne asany oraz na całość dziennej praktyki.

Warsztat poprowadzi:
PAULINA STRÓŻ
Nauczyciel Jogi wg B.K.S Iyengara w stopniu Junior III, Magister pedagogiki, dyplomowany nauczyciel jogi stopnia Junior III wg przekazu B.K.S. Iyengara (dyplom Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie). Utrzymuje stały kontakt (co dwa lata) z Instytutem Iyengara w Punie od roku 2003 i praktykuje przez miesiąc pod okiem Mistrza B.K.S Iyengara i jego dzieci Gity i Prashanta pragnąc utrzymać czystość przekazu mistrza. Jogę praktykuje od 1995 roku oraz regularnie doskonali praktykę także w Polsce uczestnicząc corocznie w warsztatach najwyżej wykwalifikowanych nauczycieli jak Faeq i Corin Biria (Francja), Lois Steinberg (USA) - nauczycielka będąca specjalistką z zakresu medycznych technik w Jodze Iyengara oraz Ritta Keller (Niemcy). Szczególne znaczenie ma dla niej nauczanie Ks.Joe Pereiry (Indie) stało się dla niej w ostatnich latach szczególnie ważne - ostatnio dostępne w Polsce oraz w Indiach gdzie postanowiła podróżować by mieć z nim kontakt bezpośredni. W 2013 r. ukończyła kolejny kurs nauczycielski zakończony egzaminem stopnia Junior II, a w 2015 r. uzyskała stopień Junior III. Jest w trakcie przygotowania do egzaminu Seniorskiego. W 2000 r. otworzyła szkołę jogi we Wrocławiu i prowadzi codzienne zajęcia jogi wg Metody Iyengara dla początkujących, zaawansowanych, kobiet w ciąży i dzieci oraz warsztaty weekendowe i wakacyjne w Polsce, Chorwacji i Indiach. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce.

Plan wydarzenia:
SOBOTA
12:00 - 19:00 - wprowadzenie, praktyka asan, pranajama (z przerwą na obiad ok. godz. 15:00)
NIEDZIELA
9:00 - 13:30 - praktyka asan

Sprzęt:
Prosimy również o przywiezienie: maty do jogi, 1 paska i 1 kostkę (drewno lub korek). Jest możliwość kupienia sprzętu. My zapewniamy 1 pasek, 1 kostkę, krzesła i koce.

Koszt warsztatu:
220 zł
Cena obejmuje lekki obiad w sobotę i stały bufet herbaciany.

Rezerwacja:
Dokonaj rezerwacji poniżej poprzez wpłatę zadatku w wysokości 120 zł. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność dokonywanych zadatków. Zwrot zadatku jest możliwy maksymalnie 2 tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu.
Pozostała kwota płatna na miejscu.

Serdecznie zapraszamy!
Szczegóły
  • Data: 12-02-2022 - 13-02-2022
  • Czas: Zgodnie z opisem warsztatu
Miejsce
Zapisy
  • Warsztat Praktyki Własnej Cena: 220 PLN Zadatek: 120 PLN
  • Zapisz się

    Zapisanie się na warsztat wiąże się z uiszczeniem zadatku w wysokości 120zł. W przypadku rezygnacji, zadatek zwracamy do 2 tygodni przed warsztatem.