Warsztat Praktyki Własnej

18-02-2023 - 19-02-2023 (See all) 245 PLN
Zapisz się

Zapisanie się na warsztat wiąże się z uiszczeniem zadatku w wysokości 95zł. W przypadku rezygnacji, zadatek zwracamy do 2 tygodni przed warsztatem.

Warsztat Praktyki Własnej z Pauliną Stróż
Na warsztat serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które posiadają doświadczenie w jodze Iyengara, ale mają mało czasu na praktykę oraz dotarcie do szkoły w ciągu tygodnia, jak również osoby chcące przeznaczyć ten czas na pogłębioną praktykę i przygotować się do praktyki samodzielnej w domu. Będziemy uczyć się, jak przygotować samodzielnie sekwencję asan, na co warto zwrócić szczególną uwagę i ile czasu poświęcić na poszczególne asany oraz na całość dziennej praktyki.

Warsztat poprowadzi:
PAULINA STRÓŻ
Założycielka Szkoły, Dyplomowany Nauczyciel Jogi Iyengara ® Junior III
Z wykształcenia jestem pedagogiem oraz dyplomowaną nauczycielką jogi Iyengara poziomu 3 . Moją przygodę z jogą rozpoczęłam w 1995 roku. Od 2004 praktykuję jogę regularnie w Instytucie B.K.S Iyengara w Punie (RYMYI - Indie), z którym utrzymuję stały kontakt. Zarówno w Polsce jak i w Indiach praktykuję pod przewodnictwem Ojca Joe Pereiry, który stał się dla mnie ważnym nauczycielem i prowadzi mnie ścieżką duchowego rozwoju. Ritta Keller prowadziła mnie przez ostatnie trzy poziomy nauczania (Junior) i prowadzi nadal a ja uczestniczę w jej warsztatach w Polsce i w Niemczech. Z Faeqiem i Corinem Biria praktukuję jogę zarowno w Polsce jak i we Francji. Od 2000 roku prowadzę szkołę jogi Iyengara we Wrocławiu, której jestem założycielem. Organizuję liczne warsztaty tematyczne, terapeutyczne, wyprawy do Indii oraz egzaminuję i szkolę nauczycieli stopnia Introductory II. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara.

Plan wydarzenia:
SOBOTA
12:00 - 19:00 - wprowadzenie, praktyka asan, pranajama (z przerwą na obiad ok. godz. 15:00)
NIEDZIELA
9:00 - 13:30 - praktyka asan

Sprzęt:
Prosimy również o przywiezienie: maty do jogi, 1 paska i 1 kostkę (drewno lub korek). Jest możliwość kupienia sprzętu. My zapewniamy 1 pasek, 1 kostkę, krzesła i koce.

Koszt warsztatu:
245 zł
Cena obejmuje lekki obiad w sobotę i stały bufet herbaciany.

Rezerwacja:
Dokonaj rezerwacji poniżej poprzez wpłatę zadatku w wysokości 95 zł. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność dokonywanych zadatków. Zwrot zadatku jest możliwy maksymalnie 2 tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu.
Pozostała kwota płatna na miejscu.

Serdecznie zapraszamy!
Szczegóły
  • Data: 18-02-2023 - 19-02-2023
  • Czas: Zgodnie z opisem warsztatu
Miejsce
Zapisy
  • Warsztat Praktyki Własnej Cena: 245 PLN Zadatek: 95 PLN
  • Zapisz się

    Zapisanie się na warsztat wiąże się z uiszczeniem zadatku w wysokości 95zł. W przypadku rezygnacji, zadatek zwracamy do 2 tygodni przed warsztatem.