Warsztat Terapeutyczny z Pauliną Stróż - Barki i Szyja

06-11-2021 - 07-11-2021 (See all) 220 PLN
Zapisz się Zapisanie się na warsztat wiąże się z uiszczeniem opłaty 120 PLN W przypadku rezygnacji zadatek zwracamy do 2tygodni przed warsztatem.
Serdecznie zapraszamy osoby, chcące przeznaczyć swój weekendowy czas na pogłębioną praktykę. Warsztat poświęcony będzie terapii barków i szyi. Problemom z tego obszaru: odcinka szyjnego kręgosłupa oraz problemom barków, sztywnościom tego obszaru. Warsztat jest także dla osób które chcą profilaktycznie zadbać o te partie ciała, ale także otworzyć się w obszarze klatki piersiowej i serca. Wymagane podstawowe doświadczenie w jodze.

Prosimy o przywiezienie: maty do jogi, 1 paska i 1 kostki (drewno lub korek). Reszta sprzętu na sali.

Godziny spotkań:
Sobota: 12:00 - 19:00 - z przerwą na obiad około godz. 15
Niedziela: 9:00 - 13:30 – z przerwą na herbatę

Paulina Stróż – Nauczyciel Jogi wg B.K.S Iyengara w stopniu Junior III, Magister pedagogiki, dyplomowany nauczyciel jogi stopnia Junior III wg przekazu B.K.S. Iyengara (dyplom Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie). Utrzymuje stały kontakt (co dwa lata) z Instytutem Iyengara w Punie od roku 2003 i praktykuje przez miesiąc pod okiem Mistrza B.K.S Iyengara i jego dzieci Gity i Prashanta pragnąc utrzymać czystość przekazu mistrza. Jogę praktykuje od 1995 roku oraz regularnie doskonali praktykę także w Polsce uczestnicząc corocznie w warsztatach najwyżej wykwalifikowanych nauczycieli jak Faeq i Corin Biria (Francja), Lois Steinberg (USA) - nauczycielka będąca specjalistką z zakresu medycznych technik w Jodze Iyengara oraz Ritta Keller (Niemcy). Szczególne znaczenie ma dla niej nauczanie Ks.Joe Pereiry (Indie) stało się dla niej w ostatnich latach szczególnie ważne - ostatnio dostępne w Polsce oraz w Indiach gdzie postanowiła podróżować by mieć z nim kontakt bezpośredni. W 2013 r. ukończyła kolejny kurs nauczycielski zakończony egzaminem stopnia Junior II, a w 2015 r. uzyskała stopień Junior III. Jest w trakcie przygotowania do egzaminu Seniorskiego.
W 2000 r. otworzyła szkołę jogi we Wrocławiu i prowadzi codzienne zajęcia jogi wg Metody Iyengara dla początkujących, zaawansowanych, kobiet w ciąży i dzieci oraz warsztaty weekendowe i wakacyjne w Polsce, Chorwacji i Indiach. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce

REZERWACJA i PŁATNOŚĆ:
Rezerwacji dokonujemy poprzez zapisanie się na warsztat na stronie lub wysyłając maila na kontakt@joganamaste.pl oraz dokonując wpłaty zadatku (można przez stronę podczas zapisu lub na konto podane poniżej, przy czym prosimy o poinformowanie nas o tym ;)).
120 zł - zadatek płatny przy zapisie.
Dopłata całości nie później niż 2 dni przed warsztatem.

Nr Konta: 89 1140 2004 0000 3602 7692 8326 Namaste Praktyka Jogi Paulina Stróż
Proszę przesłać potwierdzenie wpłaty na maila: kontakt@joganamaste.pl
W przypadku rezygnacji z warsztatu, chęć wycofania zadatku można zgłaszać max. dwa tygodnie przed warsztatem. po tym czasie zadatek jest bezzwrotny.

Szczegóły
  • Data: 06-11-2021 - 07-11-2021
  • Czas: Zgodnie z opisem warsztatu
Miejsce
Zapisy
  • Warsztat Terapeutyczny z Pauliną Stróż - Barki i Szyja Cena: 220 PLN Zadatek: 120 PLN
  • Zapisz się Zapisanie się na warsztat wiąże się z uiszczeniem opłaty 120 PLN W przypadku rezygnacji zadatek zwracamy do 2tygodni przed warsztatem.