Warsztat z Śri H. S. Arunem

21-04-2023 - 23-04-2023 (See all) 590 PLN
Zapisz się Zapisanie się na warsztat wiąże się z uiszczeniem płatności w kwocie 90 PLN
Warsztat Jogi z Śri H. S. Arunem
Warsztat poprowadzi:
Śri H. S. Arun
Arun (nazwany przez wszystkich Arunji) jest bliskim uczniem BKS Iynegara, jego syna Prashanta Iyengar oraz jego córki Geety S. Iyengar. Arun był przy BKS Iyengarze równie długo i równie blisko jak ks. Joe Pereira. Arun zajmuje się jogą od prawie 40 lat. Podobnie jak Joe Pereira S.H. Arun poznał Gurujego Iyengara jeszcze w latach siedemdziesiątych, a dokładnie w roku 1978 i praktykował u niego, szkolił się, zdobywał doświadczenie zarówno jako uczeń, jak i nauczyciel. Asystował Iyengarowi podczas wielu zajęć, kursów i warsztatów, klas medycznych. Od 25 lat naucza w założonym przez siebie centrum jogi w Indiach. Od roku 2000 prowadzi szkolenia i warsztaty na całym świecie.

Sposób nauczania Aruna jest bardzo przystępny, bezpośredni i wysoce skuteczny. Jest on osobą bardzo otwartą, przyjazną, obdarzoną dużym poczuciem humoru, którym wypełnia prowadzone przez siebie zajęcia. Duże urozmaicenie w układaniu poszczególnych sekwencji asan zakorzenione jest w metodzie Iyengara i pozwala uczniom na odkrywanie głębszych aspektów i wymiarów praktyki jogi. Kładzie nacisk na refleksyjny i medytacyjny wymiar praktyki. Jogę rozumie jako sztukę. Jego podejście do praktyki pozwala uczniom na każdym poziomie zaawansowania odkryć cos nowego dla siebie. Arun podziela wizję Iyengara, by nieść nauczanie jogi zwykłym ludziom. Stosuje również jego metodę uwzględniającą indywidualne potrzeby i możliwości ucznia schodzi do ucznia z wysokości swojego podium i obdarza go przyjaźnią i współczuciem.

W Indiach i na świecie znany jest przede wszystkim ze swojego kreatywnego i wszechstronnego wykorzystania pomocy (ang. props) w praktyce jogi Iyengara. Z tego względu na całym świecie znany jest pod pseudonimem Prop Master. Opublikował liczne materiały na ten temat. Napisał i wydał 15 książek na temat praktyki jogi Iyengara. Otrzymał liczne wyróżnienia i tytuły: Yoga Sri, Yoga Ghaskara, Yoga Praveena, Adarsha Yogacharya oraz Rajyostva Award."


Podczas warsztatu tłumaczem będzie Anna Gladysz.

Plan wydarzenia:
W sobotę zostanie zorganizowany wegański obiad za dodatkową opłatą w wysokości 27 zł. Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową: joganamaste.wroclaw@gmail.com
PIĄTEK (21.04.23)
- 15:45 - 16:30 Rejestracja uczestników
- 17:00 - 20:00 Praktyka popołudniowa
SOBOTA (22.04.23)
- 12:00 - 15:00 Praktyka poranna
- 17:00 - 19:00 Praktyka popołudniowa
NIEDZIELA (23.04.23)
- 9:00 - 12:00 Praktyka poranna

Sprzęt:
Bardzo prosimy o przywiezienie mat do jogi, 2 pasów i 2 kostek. Zwracamy się z prośbą do uczestników, którzy przybędą do nas samochodem o przywiezienie wałka lub 2 koców.

Koszt warsztatu:
590 zł
Warsztat odbywa się pod patronatem stowarzyszenia SPJI, dla jego członków cena warsztatów wynosi:
560 zł dla członków bez CM
540 zł dla członków z certyfikatem nauczycielskim
Prosimy wybrać odpowiednią opcję przy zapisie oraz osoby posiadające certyfikat i członków stowarzyszenia o wysłanie ich drogą mailową: joganamaste.wroclaw@gmail.com

W kwocie uwzględniony jest stały bufet herbaciany.

Rezerwacja:

Dokonaj rezerwacji poniżej poprzez wpłatę zadatku w wysokości 90 zł. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność dokonywanych zadatków. Zwrot zadatku jest możliwy maksymalnie 2 tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu.
Pozostała kwota płatna gotówką na miejscu.

Serdecznie zapraszamy! Śri H. S. Arun i Paulina Stróż.
Szczegóły
  • Data: 21-04-2023 - 23-04-2023
  • Czas: Zgodnie z opisem warsztatu
Miejsce
Zapisy
  • Uczestnik Warsztatu Cena: 590 PLN Zadatek: 90 PLN
  • Członek stowarzyszenia SPJI Cena: 560 PLN Zadatek: 90 PLN
  • Członek stowarzyszenia SPJI z CM Cena: 540 PLN Zadatek: 90 PLN
  • Zapisz się Zapisanie się na warsztat wiąże się z uiszczeniem płatności w kwocie 90 PLN