Zajęcia ONLINE

01-04-2021 - 31-12-2021 (See all) 35 PLN
Zapisz się

Jeśli nie możecie dotrzeć do nas, do szkoły - spotkajmy się w naszych domach na macie, aby wspólnie praktykować. Wy widzicie nauczyciela i on widzi Was!:)

Oprócz spotkania wzajemnego jest to też forma wsparcia Waszej szkoły i nauczycieli.:)

Codziennie (od poniedziałku do piątku) w godzinach 8:15-9:45,17.00-18.15 oraz 18:30-20:00 lub 20.30, we wtorki i czwartki o 6.30, a w soboty o 9.00!

Zajęcia na żywo prowadzone są przez nauczycieli naszej szkoły. Honorujemy karty Benefit Multisport oraz OK System (Medicover Sport) na wszystkich zajęciach!!

NAGRANIA Z LEKCJI ONLINE MOGĄ OTRZYMAĆ TYLKO OSOBY, KTÓRE NIE SĄ UŻYTKOWNIKAMI MULTISPORT
-Jeśli nie mogliście uczestniczyć w lekcji, udostępnimy Wam nagranie lekcji popołudniowej. Wystarczy się do nas zgłosić. Zgłoszenia przyjmujemy najpóźniej dwa dni po lekcji przez kontakt@joganamaste.pl

Co należy zrobić, żeby z nami praktykować?

Zainstalujcie aplikację ZOOM App na telefonie/tablecie lub wejdźcie przez ich stronę internetową Dołącz do Zoom i załóżcie konto. Program poprosi Was o dostęp do kamery i mikrofonu, proszę kliknijcie „pozwól”. Na zajęciach widzicie nauczyciela, a nauczyciel widzi Was.

Na naszej stronie internetowej Cennik - Kliknij tutaj można dołączyć jednorazowo.
Osoby posiadające stacjonarne karnety OPEN mogą korzystać z zajęć online - prosimy o kontakt mailowy.
Przesyłajcie do nas wygenerowane kody w dniu, w którym uczestniczycie w zajęciach online MAX 30 MIN PRZED WYBRANYMI ZAJĘCIAMI. W innym przypadku nie będzie można ich wykorzystać.

Zgłoszenia na zajęcia online od osób, które nie posiadają karnetów open przyjmujemy do godziny 19 w tygodniu, max 30 min przed wybranymi zajęciami. Na zajęcia poranne dzień przed należy się zgłosić, również do godziny 19. W innym przypadku nie gwarantujemy przesłania kodów dostępu na czas.

W PRZYPADKU KODÓW BENEFIT NA ZAJĘCIA O GODZINIE 6:30 LUB 8:15 PROSIMY O ZGŁOSZENIE CHĘCI OTRZYMANIA KODÓW DOSTĘPU NA PORANNE ZAJĘCIA DZIEŃ PRZED DO GODZINY 19 I PRZESŁANIE W DNIU ZAJĘĆ NA 30 MIN PRZED KODÓW BENEFIT.

Logować można się 15 min przed rozpoczęciem lekcji.

Przygotujcie sobie potrzebny do praktyki sprzęt (matę, koc, kostki, pasek, jeżeli takowego nie posiadacie, znajdźcie domowe zamienniki 🙂 ) - w szkole u nas można kupić kostki, paski i koce. Połączcie się wcześniej, żeby upewnić się, że wszystko działa prawidłowo. Wyciszcie swój mikrofon podczas praktyki. Znajdźcie w domach takie miejsce, na którym położycie swoje urządzenie tak, aby było Was widać w całości na macie. Proszę, praktykujcie z rozwagą i poszanowaniem dla swojego ciała.

Zaopatrzcie się w pozytywną energię i do zobaczenia na macie!

Szkolenia - Kliknij tutaj
Szczegóły
  • Data: 01-04-2021 - 31-12-2021
  • Czas: Zgodnie z opisem warsztatu
Miejsce
Zapisy
  • 1 x zajęcia ONLINE Cena: 35 PLN
  • Miesięczny dostęp Online Open Cena: 220 PLN
  • 4 x zjęcia ONLINE Cena: 120 PLN
  • 6 x zajęcia ONLINE Cena: 160 PLN
  • 8 x zajęcia ONLINE Cena: 180 PLN
  • Zapisz się