Zajęcia ONLINE

20-10-2021 - 20-01-2023 (See all) 40 PLN
Zapisz się
Spotkajmy się online!
Jeśli nie możesz pojawić się w naszej szkole dołącz do zajęć na platformie zoom.

Jak wyglądają zajęcia online?
Wszystkie zajęcia dostępne w wersji online są prowadzone na żywo. Nauczyciel jest nagrywany, opowiada i demonstruje każdą asanę. Jeśli uruchomisz swoją kamerę umożliwisz nauczycielowi ewentualną korekcję swoich ruchów.

Czego potrzebuję, żeby uczestniczyć w zajęciach online?
Przygotuj: matę, kostkę, pasek i koce. Jeśli nie posiadasz odpowiedniego sprzętu, możesz zaopatrzyć się u nas lub użyć domowych zamienników.

Kiedy mogę uczestniczyć w zajęciach?
Na naszej stronie internetowej, w zakładce Plan Zajęć znajdziesz wyszczególnienie, które z z naszych zajęć prowadzone są w również w wersji online. Jeśli żadna godzina nie spełnia twoich oczekiwań, napisz do mnie maila (joganamaste.wroclaw@gmail.com) z prośbą o wysłanie nagrania z wybranych zajęć :)

Co mam zrobić żeby dołączyć do zajęć?
W zakładce Cennik znajdziesz opcje płatności. Istnieje opcja zakupu pojedynczego uczestnictwa. Możesz również wybrać karnet na 4, 6, 8 zajęć w miesiącu lub karnet open upoważniający do nieograniczonej ilości spotkań w ciągu 30 dni. Z tymi karnetami możesz uczestniczyć w zajęciach również stacjonarnie. :)
Po dokonaniu wpłaty, maksymalnie następnego dnia roboczego otrzymasz tygodniowy zestaw kodów zoom drogą mailową. Zestaw składa się z ID (numeru spotkania) i hasła.
Jeśli karnet został zakupiony w naszym centrum. Napisz do nas maila i załącz zdjęcie karnetu a my dopiszemy Cię na listę uczestników zajęć online. Możesz również udzielić informacji przy recepcji, że interesuje Cię również taka forma praktyki i podaj maila. :)

Od 1 października 2022 wprowadzamy zmiany dotyczące opcji karnetów z możliwością korzystania w zajęciach online. Od tego dnia użytkownicy karnetów open będą mogli korzystać z nieograniczonej ilości wejść zarówno na zajęcia online jak i stacjonarnie. Tak jak to było do tej pory. Jednakże wprowadzamy dla państwa nową opcję karnetową :). Praktykujący uczestniczący jedynie w zajęciach online mogą zakupić karnet w wysokości 199 zł upoważniający do nieograniczonej ilości wejść w ciągu 30 dni na zajęcia online. Reszta karnetów dostępna na naszej stronie w zakładce cennik nie upoważnia do skorzystania z tych zajęć.

A jeśli jestem posiadaczem Medicover sport?
Napisz do mnie maila (joganamaste.wroclaw@gmail.com) z chęcią uczestnictwa w zajęciach online. Wspomnij, że jesteś posiadaczem tej karty. Wyślę do Ciebie zestaw kodów umożliwiający dostęp do zajęć. Zestaw składa się z ID (numeru spotkania) i hasła. Twoje zadanie to wysłanie przed zajęciami smsa (lub poprzez aplikację) z naszym kodem 128.

Do zobaczenia :)
Szczegóły
  • Data: 20-10-2021 - 20-01-2023
  • Czas: Zgodnie z opisem warsztatu
Miejsce
Zapisy
  • 1 x zajęcia ONLINE Cena: 40 PLN
  • Miesięczny dostęp Online Open Cena: 245 PLN
  • Karnet miesięczny x4 Cena: 139 PLN
  • Karnet miesięczny 6x Cena: 179 PLN
  • Karnet miesięczny 8x Cena: 199 PLN
  • Zapisz się