Czerwcówka z jogą w BioRezydencji w Świeradowie-Zdrój

30-05-2024 - 02-06-2024 (See all) 890 PLN
Zapisz się
Czerwcówka z jogą w BioRezydencji w Świeradowie-Zdrój
BioRezydencja to fuzja nowoczesnego hotelu z duchem ekologicznego, górskiego domu, którego głównym przeznaczeniem jest rewitalizacja ciała, umysłu i ducha. Dokonamy wszelkich starań, abyście opuścili to miejsce przesyceni życiową energią i wewnętrznym spokojem. Pomogą w tym nasze przestronne apartamenty, stworzone z myślą o ludziach poszukujących inspirującego miejsca do integracji oraz szeroko pojętej odmiany ciała i ducha.

Do Waszej dyspozycji są apartamenty 2 - 6 osobowe z łazienkami. Można zabrać rodzinę i dzieci.

Zajęcia jogi przygotowane będą pod potrzeby grupy. Będzie to warsztat pogłębionej praktyki dostosowany do poziomu zaawansowania poszczególnych uczestników. Spędzimy wspaniały tydzień w Świeradowie Zdrój, w ekologicznej, kamienno-drewnianej BioRezydencji, w której ogrodzie tajemniczy, stary kasztan rozmawia z mieszkańcami domu i wysłuchuje ich próśb.

Warsztaty Jogi Asany i Pranajama poprowadzi:
PAULINA STRÓŻ
Założycielka Szkoły, Dyplomowany Nauczyciel Jogi Iyengara ® Junior III
Z wykształcenia jestem pedagogiem oraz dyplomowaną nauczycielką jogi Iyengara poziomu 3 . Moją przygodę z jogą rozpoczęłam w 1995 roku. Od 2004 praktykuję jogę regularnie w Instytucie B.K.S Iyengara w Punie (RYMYI - Indie), z którym utrzymuję stały kontakt. Zarówno w Polsce jak i w Indiach praktykuję pod przewodnictwem Ojca Joe Pereiry, który stał się dla mnie ważnym nauczycielem i prowadzi mnie ścieżką duchowego rozwoju. Ritta Keller prowadziła mnie przez ostatnie trzy poziomy nauczania (Junior) i prowadzi nadal a ja uczestniczę w jej warsztatach w Polsce i w Niemczech. Z Faeqiem i Corinem Biria praktukuję jogę zarowno w Polsce jak i we Francji. Od 2000 roku prowadzę szkołę jogi Iyengara we Wrocławiu, której jestem założycielem. Organizuję liczne warsztaty tematyczne, terapeutyczne, wyprawy do Indii oraz egzaminuję i szkolę nauczycieli stopnia Introductory II. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara.

Plan wydarzenia:
PROGRAM DNIA:
Przed południem:
-07:30 Lekkie śniadanie (owsianka z owocami)
-08:30-10:30 Poranna praktyka asan
-10:30 Herbata ziołowa z miodem, imbirem i cytryną
-11:00 Praktyka pranajamy
-12:00 Obiad
Po południu:
-17:00-19:00 Popołudniowa praktyka asan
-19:00 Kolacja
-20:30 Wieczorna Medytacja (20 min.)

Warsztat zaczyna się 30 maja o 17:30, a kończy obiadem ok. godziny 11.30 2 czerwca. Tego dnia wszystkie aktywności zostaną przesunięte o pół godziny wcześniej.
W planie warsztaty jogi z Pauliną Stróż, a także wspólny czas na łonie natury w rozległym ogrodzie lub indywidualne wyprawy na okoliczne szlaki spacerowe i rowerowe.

Sprzęt:
Uprzejmie prosimy o przywiezienie: maty, 2 kostek (drewno lub korek), 2 pasków. My zapewniamy krzesła i koce.

Koszt pobytu:
Koszt obejmuje zajęcia jogi, noclegi, posiłki (poranna herbata z miodem, obiad i kolacja - ciepłe dania).
CENY POJAWIĄ SIĘ WKRÓTCE
- Osoba ćwicząca jogę: zł.
- Osoba nie ćwicząca jogi: zł.
- Dzieci 0-12 lat: zł.

Rezerwacja:
Dokonaj rezerwacji poniżej poprzez wpłatę zadatku w wysokości 90zł. W przypadku rezygnacji z wyjazdu zwrot zadatku możliwy na dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu.
Pozostała kwota płatna na miejscu gotówką.

Serdecznie zapraszamy!
Szczegóły
  • Data: 30-05-2024 - 02-06-2024
  • Czas: Zgodnie z opisem warsztatu
Miejsce
Zapisy
  • Osoba ćwicząca Cena: 890 PLN Zadatek: 90 PLN
  • Osoba niećwicząca Cena: 790 PLN Zadatek: 90 PLN
  • Zapisz się