Czerwcówka z jogą w BioRezydencji w Świeradowie-Zdrój

30-05-2024 - 02-06-2024 (See all) 960 PLN
Zapisz się
Czerwcówka z jogą w BioRezydencji w Świeradowie-Zdrój


BioRezydencja to fuzja nowoczesnego hotelu z duchem ekologicznego, górskiego domu, którego głównym przeznaczeniem jest rewitalizacja ciała, umysłu i ducha. Dokonamy wszelkich starań, abyście opuścili to miejsce przesyceni życiową energią i wewnętrznym spokojem. Pomogą w tym nasze przestronne apartamenty, stworzone z myślą o ludziach poszukujących inspirującego miejsca do integracji oraz szeroko pojętej odmiany ciała i ducha. Do Waszej dyspozycji są apartamenty 2 - 6-osobowe z łazienkami. Można zabrać rodzinę i dzieci.
Zajęcia jogi przygotowane będą pod potrzeby grupy. Będzie to warsztat pogłębionej praktyki dostosowany do poziomu zaawansowania poszczególnych uczestników. Spędzimy wspaniały tydzień w Świeradowie Zdrój, w ekologicznej, kamienno-drewnianej BioRezydencji, w której ogrodzie tajemniczy, stary kasztan rozmawia z mieszkańcami domu i wysłuchuje ich próśb.


Warsztat poprowadzi:
PAULINA STRÓŻ
Założycielka Szkoły, Dyplomowany Nauczyciel Jogi Iyengara ® Poziom III Z wykształcenia jest pedagogiem oraz dyplomowaną nauczycielką jogi Iyengara poziomu 3. Swoją przygodę z jogą rozpoczęła w 1995 roku. Od 2004 praktykuje jogę regularnie w Instytucie B.K.S Iyengara w Punie (RYMYI - Indie), z którym utrzymuję stały kontakt. Zarówno w Polsce jak i w Indiach praktykuje pod przewodnictwem Ojca Joe Pereiry, który stał się dla niej ważnym nauczycielem i prowadzi ją ścieżką duchowego rozwoju. Ritta Keller prowadziła Paulinę przez ostatnie trzy poziomy nauczania (Junior) i prowadzi nadal, a załozycielka szkoły uczestniczy w jej warsztatach w Polsce i w Niemczech. Z Faeqiem i Corinem Biria praktukuje jogę zarowno w Polsce jak i we Francji. Od 2000 roku prowadzi Szkołę Jogi Iyengara we Wrocławiu, której jest założycielem. Organizuje liczne warsztaty tematyczne, terapeutyczne, wyprawy do Indii oraz szkoli nauczycieli stopnia Poziomu I. Paulina Stróż jest też członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara.

Plan wydarzenia:
PROGRAM DNIA:
Przed południem:
07:30 Lekkie śniadanie (owsianka z owocami)
08:30-10:30 Poranna praktyka asan
10:30 Herbata ziołowa z miodem, imbirem i cytryną
11:00 Praktyka pranajamy
12:00 Obiad
Po południu:
17:00-19:00 Popołudniowa praktyka asan
19:00 Kolacja
20:30 Wieczorna Medytacja (20 min.)

Warsztat zaczyna się 30 maja o 17:30, a kończy obiadem 2 czerwca. Tego dnia wszystkie aktywności zostaną przesunięte o pół godziny wcześniej.

W planie warsztaty jogi z Pauliną Stróż, a także wspólny czas na łonie natury w rozległym ogrodzie lub indywidualne wyprawy na okoliczne szlaki spacerowe i rowerowe.

Sprzęt:
Uprzejmie prosimy o przywiezienie: maty, 2 kostek (drewno lub korek), 2 pasków. My zapewniamy krzesła i koce.

Koszt pobytu:
Koszt obejmuje zajęcia jogi, noclegi, posiłki (poranna herbata z miodem, obiad i kolacja - ciepłe dania).

W obiekcie dostępne są apartamenty, które skupiają najczęściej 2 sypialnie, salon, łazienkę.

CENA:
- Osoba ćwicząca jogę: 960 zł.
- Osoba nie ćwicząca jogi: 860 zł.
- Dzieci 0-12 lat: zł.

Obowiązuje opłata klimatyczna w wysokości 6 zł/dobę.

Rezerwacja:
Dokonaj rezerwacji poniżej poprzez wpłatę zadatku w wysokości 160zł. W przypadku rezygnacji z wyjazdu zwrot zadatku możliwy na miesiąc przed rozpoczęciem warsztatu.
Pozostała kwota płatna na miejscu gotówką.
Serdecznie zapraszamy!
Szczegóły
  • Data: 30-05-2024 - 02-06-2024
  • Czas: Zgodnie z opisem warsztatu
  • Cena: 960 PLN
  • Zapisz się
Miejsce