Czerwcówka z jogą w BioRezydencji w Świeradowie-Zdrój

16-06-2022 - 19-06-2022 (See all) 750 PLN
Zapisz się
Serdecznie zapraszamy na długi weekend czerwcowy z jogą w urokliwym otoczeniu Karkonoszy - w Biorezydencji w Świeradowie-Zdrój!

Warsztat zaczyna się 16 czerwca o 17:30, a kończy obiadem ok. godziny 12:00 19 czerwca

W planie warsztaty jogi z Pauliną Stróż, a także wspólny czas na łonie natury w rozległym ogrodzie lub indywidualne wyprawy na okoliczne szlaki spacerowe i rowerowe.

Spędzimy wspaniały tydzień w Świeradowie Zdrój, w ekologicznej, kamienno-drewnianej BioRezydencji, w której ogrodzie tajemniczy, stary kasztan rozmawia z mieszkańcami domu i wysłuchuje ich próśb...

Sama BioRezydencja to fuzja nowoczesnego hotelu z duchem ekologicznego, górskiego domu, którego głównym przeznaczeniem jest rewitalizacja ciała, umysłu i ducha. Dokonamy wszelkich starań, abyście opuścili to miejsce przesyceni życiową energią i wewnętrznym spokojem. Pomogą w tym nasze przestronne apartamenty, stworzone z myślą o ludziach poszukujących inspirującego miejsca do integracji oraz szeroko pojętej odmiany ciała i ducha.

Do Waszej dyspozycji są apartamenty 2 - 6 osobowe z łazienkami. Można zabrać rodzinę i dzieci.

Zajęcia jogi przygotowane będą pod potrzeby grupy. Będzie to warsztat pogłębionej praktyki dostosowany do poziomu zaawansowania poszczególnych uczestników.

Program dzienny warsztatu:

Przed południem:

07:30 Lekkie śniadanie (owsianka z owocami)

08:00-8:30 Poranna Medytacja (20 min)

08:30-10:30 Poranna praktyka asan

10:30 Herbata ziołowa z miodem, imbirem i cytryną

11:00 Praktyka pranajamy

12:00 Obiad

Po południu:

13:00-16:30 Czas wolny - rekreacja

17:00-19:00 Popołudniowa praktyka asan

19:00 Kolacja

20:30 Wieczorna Medytacja (20 min.)

Prowadzący:

Paulina Stróż – Nauczyciel Jogi wg B.K.S Iyengara w stopniu Junior III

Magister pedagogiki, dyplomowany nauczyciel jogi stopnia Junior III wg przekazu B.K.S. Iyengara (dyplom Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie). Utrzymuje stały kontakt (co dwa lata) z Instytutem Iyengara w Punie od roku 2003 i praktykuje przez miesiąc pod okiem Mistrza B.K.S Iyengara i jego dzieci Gity i Prashanta pragnąc utrzymać czystość przekazu mistrza. Jogę praktykuje od 1995 roku oraz regularnie doskonali praktykę także w Polsce uczestnicząc corocznie w warsztatach najwyżej wykwalifikowanych nauczycieli jak Faeq i Corin Biria (Francja), Lois Steinberg (USA) - nauczycielka będąca specjalistką z zakresu medycznych technik w Jodze Iyengara oraz Ritta Keller (Niemcy). Szczególne znaczenie ma dla niej nauczanie Ks.Joe Pereiry (Indie) stało się dla niej w ostatnich latach szczególnie ważne - ostatnio dostępne w Polsce oraz w Indiach gdzie postanowiła podróżować by mieć z nim kontakt bezpośredni. W 2013 r. ukończyła kolejny kurs nauczycielski zakończony egzaminem stopnia Junior II, a w 2015 r. uzyskała stopień Junior III. Jest w trakcie przygotowania do egzaminu Seniorskiego. W 2000 r. otworzyła szkołę jogi we Wrocławiu i prowadzi codzienne zajęcia jogi wg Metody Iyengara dla początkujących, zaawansowanych, kobiet w ciąży i dzieci oraz warsztaty weekendowe i wakacyjne w Polsce, Chorwacji i Indiach. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce.

Koszt pobytu:

750 zł. - osoba dorosła uczestnicząca w warsztacie jogi

?? zł. - osoba dorosła nie ćwicząca jogi

?? zł. - dzieci od 3 do 12 lat


Informacje pojawią się wkrótce

Ponadto ośrodek BioRezydencja oferuje (po wcześniejszym umówieniu/dodatkowo płatne): indywidualne sesje oddechowe, masaż klasyczny, masaż Lomi Lomi, masaż Shiatsu, masaż PeLoHa.

Uprzejmie prosimy o przywiezienie: maty, 2 kostek (drewno lub korek), 2 pasków. Przed wyjazdem można zamówić sprzęt (jeśli jest na stanie w danym momencie), zgłoszeniem mailowym na adres szkoły: kontakt@joganamaste.pl. (sprzęt będzie do odbioru w szkole). My zapewniamy krzesła i koce.

Serdecznie zapraszamy!
Szczegóły
  • Data: 16-06-2022 - 19-06-2022
  • Czas: Zgodnie z opisem warsztatu
Miejsce
Zapisy