Warsztat Jogi Iyengara z Jurkiem Jaguckim

22-02-2020 - 23-02-2020 (See all) 295 PLN
Zapisz się

zapisanie się na warsztat wiąże się z uiszczeniem zadatku w kwocie 95 PLN

Serdecznie zapraszamy na warsztat jogi dla zaawansowanych w Namaste (wymagane min. 2 lata praktyki). Wrocławskie doroczne spotkania z Jurkiem tworzą tradycyjnie cykl „Oczy ciała, które widzą”. Dwa dni warsztatowe spędzimy na wspólnej praktyce, medytacji i rozważaniach, które są nieodłącznym elementem warsztatów z Jurkiem. To czas niesamowitych spotkań ze sobą, w asyście jednego z najlepszych polskich nauczycieli jogi.

Prosimy o przywiezienie: maty do jogi, 1 paska i 1 kostki (drewno lub korek). Reszta sprzętu na sali.

Prowadzący:
Jerzy Jagucki - dyplomowany nauczyciel jogi wg metody Iyengara w stopniu Intermediate Senior III. Fizjoterapeuta i licencjonowany terapeuta manualny.
Założyciel i właściciel Szkoły Jogi Jurka Jaguckiego od 1981 r.
"To wielki zaszczyt ale i zobowiązanie być uczniem jednego z największych współczesnych mistrzów jogi B.K.S.Iyengara, to od samego Mistrza po dwukrotnym pobycie w Indiach w Punie i kilkunastu latach praktyki, uzyskuję certyfikat nauczyciela jogi . Pobieram nauki u dojrzałych, wybitnych nauczycieli w Europie, najdłużej ponad 10 lat u Gabrielli Giubilaro z Florencji (Włochy), a następne 10 lat u F. Birii z Paryża (Francja) – mam dla nich ogromną wdzięczność. Od 1981 roku prowadzę regularne kursy jogi, relaksu, treningi antystressowe w Szczecinie, Polsce, Słowacji, Litwie, Łotwie, Rosji i Szwecji. Aktualny certyfikat nauczyciela Seniora pozwala mi prowadzić treningi nauczycielskie i egzaminować nauczycieli stopnia Introductory i Junior i Senior I. Doskonalę swój warsztat głównie w rehabilitacji dysfunkcji kręgosłupa i stawów jogą i terapią manualną. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Manualnej. Od ponad 28 lat praktykuje medytację zen.
Ufam słowom Iyengara gdy mówi: “Każda asana ma piękny kształt, grację i elegancję – nadaje moc i czyni praktykującego tak silnym jak diament, a jednocześnie miękkim jak kwiat” i “Kiedy twoja postawa jest uczciwa i masz wiarę w siebie, wtedy przewodnictwo przychodzi z wewnątrz”. Zapraszam moich uczniów, aby to sprawdzali – zarówno na macie jak i w życiu." - Jurek Jagucki
.

Godziny spotkań:
Sobota 12.00 - 19.30 - z przerwą obiadową w godz. 15.00-17.00
Niedziela 9:00 - 13.30 - z przerwą na herbatę

Płatności:
Cena warsztatu: 295 zł.
W podanej kwocie uwzględniony jest stały bufet herbaciany oraz lekki wegetariański obiad w sobotę.

Istnieje także możliwość noclegu na sali: cena 25 zł. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci noclegu.

Rezerwacja:
Rezerwacji dokonuje się poprzez wykonanie obu poniższych czynności:
- wpłatę zadatku 95 zł na konto bankowe poniżej z opisem "Jurek Jagucki 2020" (liczba miejsc ograniczona; decyduje kolejność wpłat):
Namaste Praktyka Jogi Paulina Stróż
nr konta 89 1140 2004 0000 3602 7692 8326
- oraz wpis na listę uczestników przez e-mail: kontakt@joganamaste.pl i przesyłając potwierdzenie wpłaty.

Prosimy o dokonywanie wpłaty zadatku wyłącznie w wysokości podanej kwoty. Większe wpłaty będą zwracane do nadawcy przelewu. Dziękujemy.

Pozostała kwota płatna na miejscu.

* W przypadku rezygnacji z warsztatu, chęć wycofania zadatku można zgłaszać max. dwa tygodnie przed warsztatem. po tym czasie zadatek jest bezzwrotny.

Pokaż mniej

Szczegóły
  • Data: 22-02-2020 - 23-02-2020
  • Czas: Zgodnie z opisem warsztatu
  • Cena: 295 PLN
  • Zapisz się

    zapisanie się na warsztat wiąże się z uiszczeniem zadatku w kwocie 95 PLN

Miejsce