Warsztat Zdrowie Kobiet w Jodze Iyengara

16-03-2024 - 17-03-2024 (See all) 295 PLN
Zapisz się
Warsztat Zdrowie Narządów Kobiecych w Jodze Iyengara - Joga dla Kobiet

Serdecznie zapraszamy na warsztat poświęcony praktyce jogi dla kobiet.
"Kobiety na różnych etapach życia podlegają wewnętrznym przemianom, które mają wpływ na ich ciało i umysł, czasem będąc przyczyną bólu. Kobieta może cierpieć, a nie podzieli się swoimi kłopotami z innymi, bo sądzi, że nic się nie da zrobić. Kobiety odczuwające nieustanny ból i dyskomfort zazwyczaj nie mają siły, by podejmować jakikolwiek wysiłek fizyczny. Jednocześnie pod presją cierpienia i wątpliwości pragną znaleźć rozwiązanie swoich problemów zdrowotnych. Uzdrawiająca praktyka jogi pomogła wielu zdeterminowanym kobietom" - Geeta S. Iyengar (cyt. pochodzi z książki Lois Steinberg "Praktyka jogi dla kobiet")
Na warsztacie przyjrzymy się praktyce w całym kobiecym cyklu miesięcznym i w powszechnych problemach z narządami wewnętrznymi kobiety. Temu jak ustawiać swoje ciało optymalnie dla rozluźnienia narządów wewnętrznych w praktyce regularnej na codziennych zajęciach oraz jak nauczyć się terapeutycznych wariantów pozycji by sprzyjać zdrowieniu.
Warsztat poprowadzi:
PAULINA STRÓŻ
Założycielka Szkoły, Dyplomowany Nauczyciel Jogi Iyengara ® Poziom III Założycielka Szkoły, Dyplomowany Nauczyciel Jogi Iyengara ® Poziom III Z wykształcenia jest pedagogiem oraz dyplomowaną nauczycielką jogi Iyengara poziomu 3. Swoją przygodę z jogą rozpoczęła w 1995 roku. Od 2004 praktykuje jogę regularnie w Instytucie B.K.S Iyengara w Punie (RYMYI - Indie), z którym utrzymuję stały kontakt. Zarówno w Polsce jak i w Indiach praktykuje pod przewodnictwem Ojca Joe Pereiry, który stał się dla niej ważnym nauczycielem i prowadzi ją ścieżką duchowego rozwoju. Ritta Keller prowadziła Paulinę przez ostatnie trzy poziomy nauczania (Junior) i prowadzi nadal, a załozycielka szkoły uczestniczy w jej warsztatach w Polsce i w Niemczech. Z Faeqiem i Corinem Biria praktukuje jogę zarowno w Polsce jak i we Francji. Od 2000 roku prowadzi Szkołę Jogi Iyengara we Wrocławiu, której jest założycielem. Organizuje liczne warsztaty tematyczne, terapeutyczne, wyprawy do Indii oraz szkoli nauczycieli stopnia Poziomu I. Paulina Stróż jest też członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara.
Plan wydarzenia:
SOBOTA
12:00 - 15:00 - praktyka asan
15:00 - 17:00 - przerwa obiadowa
17:00 - 19:00 - praktyka asan
NIEDZIELA
9:00 - 13:30 – praktyka asan i pranajamy z przerwą na herbatę


Sprzęt:
Należy posiadać podstawowy sprzęt: matę do jogi, 1 pasek i 1 kostkę (drewno lub korek). My zapewniamy resztę sprzętu.


Koszt warsztatu:
295 zł
Cena obejmuje lekki obiad w sobotę i stały bufet herbaciany.

Rezerwacja:
Dokonaj rezerwacji poniżej poprzez wpłatę zadatku w wysokości 105 zł. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność dokonywanych zadatków. Zwrot zadatku jest możliwy maksymalnie 2 tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu.
Pozostała kwota płatna na miejscu.

Serdecznie zapraszamy!
Szczegóły
  • Data: 16-03-2024 - 17-03-2024
  • Czas: Zgodnie z opisem warsztatu
  • Cena: 295 PLN
  • Zapisz się
Miejsce