Warsztat Zdrowie Narządów Kobiecych w Jodze Iyengara - Joga dla Kobiet

25-01-2020 - 26-01-2020 (See all) 210 PLN
Zapisz się

Zapisanie się na warsztat wiąże się z uiszczeniem zadatku 60 PLN

Serdecznie zapraszamy na warsztat poświęcony praktyce jogi dla kobiet.

"Kobiety na różnych etapach życia podlegają wewnętrznym przemianom, które mają wpływ na ich ciało i umysł, czasem będąc przyczyną bólu. Kobieta może cierpieć, a nie podzieli się swoimi kłopotami z innymi, bo sądzi, że nic się nie da zrobić. Kobiety odczuwające nieustanny ból i dyskomfort zazwyczaj nie mają siły, by podejmować jakikolwiek wysiłek fizyczny. Jednocześnie pod presją cierpienia i wątpliwości pragną znaleźć rozwiązanie swoich problemów zdrowotnych. Uzdrawiająca praktyka jogi pomogła wielu zdeterminowanym kobietom" - Geeta S. Iyengar (cyt. pochodzi z książki Lois Steinberg "Praktyka jogi dla kobiet")

Na warsztacie przyjrzymy się praktyce w całym kobiecym cyklu miesięcznym i w powszechnych problemach z narządami wewnętrznymi kobiety. Temu jak ustawiać swoje ciało optymalnie dla rozluźnienia narządów wewnętrznych w praktyce regularnej na codziennych zajęciach oraz jak nauczyć się terapeutycznych wariantów pozycji by sprzyjać zdrowieniu.

Godziny spotkań:
Sobota: 12:00 - 19:00 - z przerwą na obiad około godz. 15 - tej
Niedziela: 9:00 - 13:30 – z przerwą na herbatę

Prowadzący:
Paulina Stróż – Nauczyciel Jogi wg B.K.S Iyengara w stopniu Junior III

Magister pedagogiki, dyplomowany nauczyciel jogi stopnia Junior III wg przekazu B.K.S. Iyengara (dyplom Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie). Utrzymuje stały kontakt (co dwa lata) z Instytutem Iyengara w Punie od roku 2003 i praktykuje przez miesiąc pod okiem Mistrza B.K.S Iyengara i jego dzieci Gity i Prashanta pragnąc utrzymać czystość przekazu mistrza.
Jogę praktykuje od 1995 roku oraz regularnie doskonali praktykę także w Polsce uczestnicząc corocznie w warsztatach najwyżej wykwalifikowanych nauczycieli jak Faeq i Corin Biria (Francja), Lois Steinberg (USA) - nauczycielka będąca specjalistką z zakresu medycznych technik w Jodze Iyengara oraz Ritta Keller (Niemcy). Szczególne znaczenie ma dla niej nauczanie Ks.Joe Pereiry (Indie) stało się dla niej w ostatnich latach szczególnie ważne - ostatnio dostępne w Polsce oraz w Indiach gdzie postanowiła podróżować by mieć z nim kontakt bezpośredni. W 2013 r. ukończyła kolejny kurs nauczycielski zakończony egzaminem stopnia Junior II, a w 2015 r. uzyskała stopień Junior III. Jest w trakcie przygotowania do egzaminu Seniorskiego.
W 2000 r. otworzyła szkołę jogi we Wrocławiu i prowadzi codzienne zajęcia jogi wg Metody Iyengara dla początkujących, zaawansowanych, kobiet w ciąży i dzieci oraz warsztaty weekendowe i wakacyjne w Polsce, Chorwacji i Indiach. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce.

Płatności:
Cena: 210 zł (w tym lekki obiad w sobotę i bufet herbaciany)

Rezerwacja: Rezerwacji dokonuje się poprzez wykonanie obu poniższych czynności:
- wpłatę zadatku 60 zł na konto bankowe poniżej z opisem Warsztat dla kobiet (liczba miejsc ograniczona; decyduje kolejność wpłat):
Namaste Praktyka Jogi Paulina Stróż
nr konta 89 1140 2004 0000 3602 7692 8326
- oraz wpis na listę uczestników przez e-mail: kontakt@joganamaste.pl i przesyłając potwierdzenie wpłaty.

Prosimy o dokonywanie wpłaty zadatku wyłącznie w wysokości podanej kwoty. Większe wpłaty będą zwracane do nadawcy przelewu. Dziękujemy.

Pozostała kwota płatna na miejscu.

* W przypadku rezygnacji z warsztatu, chęć wycofania zadatku można zgłaszać max. dwa tygodnie przed warsztatem. po tym czasie zadatek jest bezzwrotny.

Szczegóły
  • Data: 25-01-2020 - 26-01-2020
  • Czas: Zgodnie z opisem warsztatu
  • Cena: 210 PLN
  • Zapisz się

    Zapisanie się na warsztat wiąże się z uiszczeniem zadatku 60 PLN

Miejsce