Sobotni wieczór z jogą i tańcem

27-02-2021 - 27-02-2021 (See all) 90 PLN
Zapisz się

Zapraszamy serdecznie na sobotni wieczór z jogą i tańcem!

Zapisanie się na warsztat wiąże się z uiszczeniem zadatku w wysokości 20 zł.

Warsztat bazuje na praktyce ruchu i tańca czerpiącej swe źródło z dynamiki i kinestetyki ruchowej (Axys Syllabus, taniec współczesny, tańce tradycyjne w kregu), świadomości ciała w tańcu i somatyce (Ilan Lev Method, BMC®) jak również technik improwizacji, release oraz dynamicznej kompozycji ruchowej (Instant Composition).

Taniec nie jest tu tylko ćwiczeniem i naśladowaniem, ale przede wszystkim jest mostem do wzbogacenia chwili obecnej w radość, poezję, spontaniczność, energię i piękno. Ponadto przebijając ponad stereotypy ruchu wzbogaca go w różnorodność, swobodę oraz lekkość.

Praktykę jogi poprowadzi Paulina Stróż.

Paulina Stróż – Nauczyciel Jogi wg B.K.S Iyengara w stopniu Junior III

Magister pedagogiki, dyplomowany nauczyciel jogi stopnia Junior III wg przekazu B.K.S. Iyengara (dyplom Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie). Utrzymuje stały kontakt (co dwa lata) z Instytutem Iyengara w Punie od roku 2003 i praktykuje przez miesiąc pod okiem Mistrza B.K.S Iyengara i jego dzieci Gity i Prashanta pragnąc utrzymać czystość przekazu mistrza.

Jogę praktykuje od 1995 roku oraz regularnie doskonali praktykę także w Polsce uczestnicząc corocznie w warsztatach najwyżej wykwalifikowanych nauczycieli jak Faeq i Corin Biria (Francja), Lois Steinberg (USA) - nauczycielka będąca specjalistką z zakresu medycznych technik w Jodze Iyengara oraz Ritta Keller (Niemcy). Szczególne znaczenie ma dla niej nauczanie Ks.Joe Pereiry (Indie) stało się dla niej w ostatnich latach szczególnie ważne - ostatnio dostępne w Polsce oraz w Indiach gdzie postanowiła podróżować by mieć z nim kontakt bezpośredni. W 2013 r. ukończyła kolejny kurs nauczycielski zakończony egzaminem stopnia Junior II, a w 2015 r. uzyskała stopień Junior III. Jest w trakcie przygotowania do egzaminu Seniorskiego.

W 2000 r. otworzyła szkołę jogi we Wrocławiu i prowadzi codzienne zajęcia jogi wg Metody Iyengara dla początkujących, zaawansowanych, kobiet w ciąży i dzieci oraz warsztaty weekendowe i wakacyjne w Polsce, Chorwacji i Indiach. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce.

Warsztaty taneczne poprowadzi Katarzyna Brzezińska.

Katarzyna Brzezińska - Tancerka/Performerka, Twórczyni spektakli teatralno-tanecznych, Nauczycielka Nowego Tańca (New Dance), Tańca Współczesnego i Improwizacji Tanecznej, Terapeutka Ruchem i Obrazem Metody Ilana Leva i technik somatycznych, miłośniczka i praktykantka jogi Iyengara.

Plan wieczoru
17:30 - 19:00 - joga - praktyka otwierająco-równoważąca

19:00-19:45 - przerwa na posiłek

19:45 - 21:15 - warsztat taneczny - wprowadzenie do tańca

21:30 - 24:00 - przerwa na przekąskę i dalsze tańce

Jedzenie: prosimy o to, aby każdy z uczestników przyniósł coś od serca: słodkie lub słone oraz napoje :)

Koszt uczestnictwa w wydarzeniu to 90 zł.

Rezerwacja:

Rezerwacji dokonuje się poprzez wykonanie obu poniższych czynności:

- wpłatę zadatku 20 zł na konto bankowe poniżej z opisem “Joga i taniec” (liczba miejsc ograniczona; decyduje kolejność wpłat):

Namaste Praktyka Jogi Paulina Stróż

nr konta 89 1140 2004 0000 3602 7692 8326

- oraz wpis na listę uczestników przez e-mail: kontakt@joganamaste.pl i przesyłając potwierdzenie wpłaty.

Prosimy o dokonywanie wpłaty zadatku wyłącznie w wysokości podanej kwoty. Większe wpłaty będą zwracane do nadawcy przelewu. Dziękujemy.

Pozostała kwota płatna gotówką na miejscu.

* W przypadku rezygnacji z warsztatu, chęć wycofania zadatku można zgłaszać max. tydzień przed warsztatem. po tym czasie zadatek jest bezzwrotny.

Szczegóły
  • Data: 27-02-2021 - 27-02-2021
  • Czas: Zgodnie z opisem warsztatu
Miejsce
Zapisy
  • Sobotni wieczór z jogą i tańcem Cena: 90 PLN Zadatek: 20 PLN
  • Zapisz się