Kurs Roczny Doskonalący - III zjazd - Anatomia

09-01-2021 - 10-01-2021 (See all) 220 PLN
Zapisz się
Zjazd III poświęcony Wiedzy o anatomii (wiedza potrzebna dla bezpieczeństwa i rozwoju praktyki własnej i praktyki swoich uczniów dla przyszłych nauczycieli), Marcin Fluder Godziny spotkań:


Sobota 12:00 - 15:00 i 17:00 - 19:00
Niedziela 09:00 - 10:00 i 10:30 - 13:30
(nieznaczne zmiany godzinowe trwania zjazdu III)


Prowadzący:


Paulina Stróż – Nauczyciel Jogi wg B.K.S Iyengara w stopniu Junior III


Magister pedagogiki, dyplomowany nauczyciel jogi stopnia Junior III wg przekazu B.K.S. Iyengara (dyplom Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie). Utrzymuje stały kontakt (co dwa lata) z Instytutem Iyengara w Punie od roku 2003 i praktykuje przez miesiąc pod okiem Mistrza B.K.S Iyengara i jego dzieci Gity i Prashanta pragnąc utrzymać czystość przekazu mistrza.
Jogę praktykuje od 1995 roku oraz regularnie doskonali praktykę także w Polsce uczestnicząc corocznie w warsztatach najwyżej wykwalifikowanych nauczycieli jak Faeq i Corin Biria (Francja), Lois Steinberg (USA) - nauczycielka będąca specjalistką z zakresu medycznych technik w Jodze Iyengara oraz Ritta Keller (Niemcy). Szczególne znaczenie ma dla niej nauczanie Ks.Joe Pereiry (Indie) stało się dla niej w ostatnich latach szczególnie ważne - ostatnio dostępne w Polsce oraz w Indiach gdzie postanowiła podróżować by mieć z nim kontakt bezpośredni. W 2013 r. ukończyła kolejny kurs nauczycielski zakończony egzaminem stopnia Junior II, a w 2015 r. uzyskała stopień Junior III. Jest w trakcie przygotowania do egzaminu Seniorskiego.
W 2000 r. otworzyła szkołę jogi we Wrocławiu i prowadzi codzienne zajęcia jogi wg Metody Iyengara dla początkujących, zaawansowanych, kobiet w ciąży i dzieci oraz warsztaty weekendowe i wakacyjne w Polsce, Chorwacji i Indiach. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce

Marcin Fluder - dyplomowany Osteopata


Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, doświadczenie zawodowe zdobywał jako fizjoterapeuta w Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Konstancin oraz Wrocław, L’Hopital Maritime de Berck Francja,prywatna praktyka oraz na kursach podyplomowych.
Absolwent Sutherland College of Osteopathic Medicine, I edycja szkolenia w Polsce-Konstancin.
Od 13 lat związany z Polską Akademią Osteopatii OSTEON, asystent-wykładowca.
Prowadzi podyplomowe kursy z Anatomii Palpacyjnej dla fizjoterapeutów .

Szczegóły
  • Data: 09-01-2021 - 10-01-2021
  • Czas: Zgodnie z opisem warsztatu
Miejsce
Zapisy
  • Kurs Roczny Doskonalący - III zjazd - Anatomia Cena: 220 PLN
  • Zapisz się